ورود به سایت

فراموشی گذرواژه؟ عضویت

‏۴۳ میلیون نفر حدود ۱۱۵ میلیون بار درباره E3 در فسیبوک مطلب منتشر کرده اند

‏43 میلیون نفر حدود 115 میلیون بار درباره E3 در فسیبوک مطلب منتشر کرده اند

فیس بوک اعلام کرد که در طول ۳۰ روز ‏۴۳ میلیون نفر حدود ۱۱۵ میلیون بار درباره E3 در فسیبوک مطلب منتشر کرده اند و این امر نشان دهنده ان است که کدام صادرات و صنعت موفقیت بیشتری کسب کرده است. در ادامه با فیدنت همراه شوید.

‏۴۳ میلیون نفر حدود ۱۱۵ میلیون بار درباره E3 در فسیبوک مطلب منتشر کرده اند :

در هفت سال گذشته پربحث ترین بازی های ذکر شده در فیسبوک به ترتیب عبارت بودند از فیفا ۱۸ و State of Decay 2 و Star Wars: Battlefront II و  Assassin’s Creed: Origins و Sea of Thieves .

 

‏43 میلیون نفر حدود 115 میلیون بار درباره E3 در فسیبوک مطلب منتشر کرده اند

 

حدود ۶۵ درصد از این پست ها از طرف مردان و ۳۵ درصد از سوی زنان ایجاد شده است. کشورهایی که بیشتر درباره E3 مطلب منتشر شده است عبارتند از ایالات متحده، بریتانیا، برزیل، استرالیا، و مکزیک.

تریلر و اطلاعات مربوط به بازی فیفا۱۸ را میتوانید در مطلب معرفی بازی فیفا ۱۸ به همراه تریلر جدید کمپانی الکترونیک آرتز دنبال نمایید.

فرانکود کساره ، مدیر شورای جهانی و بازی های آنلاین در فیسبوک  می گوید :

امسال بیش از سال های گذشته مشاهده می کنیم که کاربران E3 در فیسبوک به بحث و تبادل اطلاعات پرداخته اند .

در طول چند ماه گذشته مردم جهان وارد مباحثاتی شدند و بازی های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک گذاشتند. ما این گروه بازی کننده ها را میبینیم که به بحث و تبادلات خود ادامه می دهند و زنان هم در زمینه مکالمه درباره E3 مشارکت بیشتری دارند.

 

‏43 میلیون نفر حدود 115 میلیون بار درباره E3 در فسیبوک مطلب منتشر کرده اند

 

فیس بوک صدای جامعه بازی ها است و بیش از ۸۰۰ میلیون نفر حداقل یک بار در ماه بازی های فیسبوکی را بازی میکنند. فیس بوک اعلام کرد که ۲٫۹ میلیون نفر درباره فیفا ۱۸ در هفت روز گذشته بحث کرده اند و بیش از ۴۹۰ درصد رشد را در مقایسه با سال گذشته شاهد بودیم.

فیفا ۱۷ پر فروش ترین بازی سال ۲۰۱۶ بود و یکی از پر بحث ترین ها همین سال ۲۰۱۶ بود ، مردم درباره فیفا در کل سال صحبت می کردند. بازی جبهه جنگ ۲ بازی ای بود که ۴۲۵۰۰۰ نفر درباره اش حرف می زدند و درباره جنگ ستارگان حدود ۱۱۵۳ درصد در مقایسه با هفته گذشته اش صحبت میشد.

 

‏43 میلیون نفر حدود 115 میلیون بار درباره E3 در فسیبوک مطلب منتشر کرده اند

 

سونی بزرگترین مرکز این محاورات بود اما مایکروسافت و EA محاورات پایدار و قدرتمندی از زمان کنفرانس های خبری خود داشتند. بزرگترین مراکز به ترتیب برای محاورات پایدار عبارت بودند از سونی، مایکروسافت ، EA، اوبیسافت ، که درباره E3 کنفرانس خبری برگزار نکردند.

اما بهترین ویدئوها در هفت روز گذشته برای بازی هایی بودندکه حتی در برنامه بازی  های راک استار هم نشان داده نشدند.

  • fb-e3-2
  • fb-e31
  • fifa-18-ronaldo-e3-2017
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms